Į ką atkreipti dėmesį renkantis rūbus su užrašais ir dizainais?

i ka atkreipti demesi renkantis rubus su uzrasais ar dizainais

RŪBO SUDĖTIS

Renkantis rūbą spausdinimui svarbu atkreipti dėmesį į medvilnės kiekį. Kuo daugiau medvilnės, tuo rūbas malonesnis liesti ir mažiau „burbuliuojasi”. Į audinį, kurio sudėtyje daug medvilnės rašalas įsigeria lengviau,  užrašas ar dizainas yra ryškesnis ir ilgiau tarnauja. 

rubo sudetis spaudai

KOKIA TECHNOLOGIJA DEDAMA SPAUDA

Mes dedame tiesioginę spaudą, kai rašalas įsigeria į patį audinį ir yra ten „uždaromas”. Nededame lipdukų! Todėl spaudos ant rūbo beveik nesijaučia ir ji tarnauja ilgai. Tiesioginė spauda išsiskiria savo kokybe bei neribotu minimaliu užsakymo kiekiu. Daugiau apie tiesioginės spaudos (DTG) privalumus galite sužinoti čia.

koki spaudos buda pasirinkti

GAMINIO KAINA

Žema kaina ateina su „savo kaina”. Siekdami geriausio rezultato spaudai ir nešiojimo ilgaamžiškumui mes naudojame tik ne mažiau nei 70% šukuotinės medvilnės turinčius rūbus. Toks medvilnės kiekis yra minimalus aukščiausiai kokybei užtikrinti. Taip pat naudojame tik originalius gruntus audinio paruošimui bei kokybišką įrangą, kuri spausdina net 1440×1440 dpi raiška. Prieš renkantis pigiausius rūbus iš mažiau žinomų tiekėjų siūlome tinkamai susidėlioti savo prioritetus. Džiaugsmas dėl mažos kainos trunka trumpiau nei liūdesys dėl blogos kokybės!