Kaip pradėti savo drabužių verslą?

kaip pradeti savo drabuziu versla

Laisvalaikiu mėgsti piešti ant balto lapo, plančete ar įvairiomis programomis kompiuteriu? O gal turi gerą dizainerį, kuris išpildo tavo viziją? O gal esi influenceris (-ė) ir turi didelę auditoriją, kuriai galėtum parduoti savo produkciją?

Tuomet lengvai gali pradėti NUOSAVĄ DRABUŽIŲ VERSLĄ

Kartais pradėti savo drabužių verslą kainuoja didelius pinigus. Svarstai, kad tavo sukurti dizainai puikiai atrodytų ant drabužių, bet pradėjęs viską dėliotis supranti, kad kyla per daug sunkumų. Tikriausiai nesinorėtų savo namų paversti dideliu sandėliu laukiant kol nupirks visus rūbus.

  • Juk kiekvienam tavo sugalvotam dizainui tektų sandėliuoti kelis skirtingus dydžius (ir ne po vieną)
  • Jei sugalvotum pardavinėt ne vienos spalvos drabužius – visi kiekiai dvigubėja su kiekviena spalva… Išties sandėliuojamas kiekis būtų didžiulis! 
  • Kas jeigu visa rūbų partija pasirodytų brokuota, arba blogai atspausdinta?
  • Reiktų iš anksto numatyti kokį kiekį ir per kiek laiko parduosi, kas yra ypač sunku verslo pradžioje.
  • Jeigu tik pasiėmęs drabužius pamatytum, kad kažkuris tavo dizainas dėl kažkokių priežasčių netobulas?
  • Atsirastų krūva papildomu išlaidų, tokių kaip pakavimo medžiagos, etikečių spausdintuvas, lipdukai ir t.t.

Iš tikro viskas yra labai paprasta. Visų šių problemų galima išvengti pasirinkus Print On Demand veiklos modelį bei patikimą spaudos partnerį, kuris patars ir pasirūpins, kad viskas būtų laiku ir aukščiausios kokybės.

Kas yra Print On Demand?

POD (Print On Demand) – tai verslas, orientuotas į pardavimus internetu, kuris nereikalauja didelių investicijų ir apsaugo nuo aukščiau išvardintų problemų. 

Kaip viskas vyksta?

Viskuo, kas susiję su drabužių gamyba, sandėliavimu, spauda ir siuntimu – pasirūpiname mes. Tavo dėmesys ir brangus laikas nukreipiamas į:

  • pardavimus
  • dizainų kūrimą,
  • naujų idėjų generavimą
  • savo „brand’o” vystymą

Gavęs užsakymą, atsiunti jį mums ir mes jį atspausdinę bei įdėję tavo reklaminę kortelę arbą „ačiū, kad pirkote” tekstą, išsiunčiame tiesiai užsakovui. Siuntoje siuntėju nurodytas tu. Mes liekame visiškai „nematomi”. Taip pat galime administruoti ir grąžinimus.

Puiki galimybė užsidirbti

Įgyvendink savo idėjas ir susikoncentruok ties tuo, kas svarbiausia. Viskuo kitu pasirūpinsime mes. Garantuojame aukščiausią kokybę bei operatyvumą savo klientams.

Parašyk mums laišką ir jame išdėstyk savo mintis, klausimus ir neaiškumus ir mes tau patarsime, bei rasime geriausius sprendimus, kaip pradėti savo drabužių verslą.

Dėl internetinės svetainės gali patarti bei padėti mūsų partneriai BukOnline.lt