Tiesioginė spauda ant drabužių (DTG) pranašumai

tiesiogine dtg spauda ant drabuziu

Tiesioginė spauda, spausdinant individualius grafinius dizainus ant rūbų.

Tiesioginė spauda (DTG) sukėlė revoliuciją drabužių pramonėje ir žymiai supaprastino spausdinimo procesą. Remiantis įvairių šaltinių informacija, tiesioginė spauda ant drabužių tapo laisvai prieinama komerciniams verslams 2000 metų pradžioje. Ši spausdinimo ant rūbų technologija suteikia daug pranašumų prieš “tradicinius” spausdinimo metodus, tokius kaip šilkografinė spauda. Taigi, kas ta DTG spauda? Čia išdėstysime pagrindinius tiesiogines spaudos privalumus ir apžvelgsime visą spausdinimo procesą.

Neribotas spalvų kiekis spausdinant

Spausdinimas ant drabužių DTG printerio pagalba labai panašus į popieriaus spausdinimą ofiso printeriu. Žinoma procesas yra sudėtingesnis (prieš spausdinant audinys gruntuojamas specialiu impregnantu, kuris sulaiko dažus bei apdorojamas karščio pagalba). DTG spausdintuvas spausdina rašalą tiesiai ant specialiai paruošto audinio, kas leidžia sukurti įspūdingus, daug spalvų turinčius print’us. Naudojantis tiesiogine spauda nereikia mažinti spalvų kiekio ant savo dizaino ar supaprastinti jo. Mūsų įranga spausdina net 1440×1440 dpi raiška – ko pasekoje vaizdas ant drabužio atrodo itin realistiškai.

Nėra minimalaus užsakymo kiekio

Tiesioginė spauda, lyginant su kitais spaudos metodais, tokiais kaip šilkografija, yra mažiau pasiruošimo reikalaujantis procesas. Spausdinant DTG būdu nereikia gaminti trafaretų, maišyti dažų ar specialiai ruošti įrangos. Nėra didelio skirtumo spausdinamas vienas vienetas ar 20 vienetų, ko pasekoje spausdinant mažesnį kiekį ar net vieną vienetą – kaina yra mažesnė nei šilkografinės spaudos. Tai plačiai atveria vartus Print On Demand veiklos principui.

Print On Demand

Įmonėms nebereikia sandėliuose laikyti krūvos pagamintų rūbų laukiant kol juos nupirks (tas kiekis gali būti labai didelis, juk kiekvienas dizainas turi būti atspausdintas ant skirtingo dydžio bei spalvos drabužių). Kadangi tiesioginė spauda ant drabužių neturi minimalaus užsakymo kiekio – gavę iš užsakovo užsakymą mes jį paruošiame, atspausdiname ir išsiunčiame tiesiai Jūsų klientui. Jūs galite sukoncentruoti visa savo dėmesį į pardavimus, reklamą, dizainų kūrimą bei naujų užsakymų generavimą. Print On Demand užsakymus atspausdiname ant drabužių tiesioginės spaudos būdu ir išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Daugiau apie Print On Demand galite sužinoti čia.

Nešiojimo patogumas

Spausdinant tiesioginiu būdu rašalas įsigeria į paviršinį medžiagos sluoksnį. Naudojant specialų gruntą bei apdorojant karščiu – rašalas tampa neatsiejama audinio dalimi. Spausdinama tiek ant plonos medžiagos marškinėlių, tiek ant storesnių džemperių. Net ir dėvint plono audinio rūbą spauda yra minkšta ir maloni liesti. Į ką atkreipti dėmesį renkantis rūbą su užrašais ir dizainais galite paskaityti čia.

Ilgaamžiškumas

Tiesioginė DTG spauda puikiai tinka ilgalaikiam nešiojimui. Tinkamai paruoštas ir prižiūrimas audinys nebijo skalbimo, spauda netrūkinėja bei neišblanksta. Kainos ir kokybės santykiu tai idealiausias variantas nes spauda tarnauja tiek pat kiek pats rūbas.

Maksimalus detalių kiekis spaudoje

Spausdinant ant rūbų DTG būdu galimas bet koks detalių kiekis. Plonos linijos, taškai, išlinkimai ir t.t. – visa tai įmanoma. Naudojantis specialia programine įranga galime atspausdinti net nuotrauką darytą su Jūsų telefonu. Nėra ribų fantazijai kuriant dizainus pardavimui arba dovaną sau/savo artimiems.

Puikiai tinka visiems

Nesvarbu ar turite savo online parduotuvę, ar norite susikurti išskirtinį rūbą sau o gal ieškote originalios dovanos savo artimajam. Spausdinant ant drabužių beveik visais atvejais tiesioginė spauda – geriausias būdas pasiekti norimą rezultatą.