Įmonės reklama ant rūbų

dzemperiai su logotipais

Džemperiai, megztukai ar marškinėliai su įmonės rekvizitais – puikiai tiks ne tik siekiantiems organizuotumo, tačiau ir norintiems puikios reklamos.
Juk klientų akimis – savo darbuotojais besirūpinanti įmonė – tai įmonė kuri vertina savo vardą, prestižą bei vietą rinkoje ir, tikėtina, siekia suteikti geriausią prekę ar paslaugą savo klientams.

Įmonės reklama ant drabužių tiesioginės spaudos pagalba

Tiesioginės spaudos būdu spausdiname jūsų įmonės logotipą, rekvizitus, kontaktus, įvedamo į rinką produkto nuotraukas, rėmėjus ir pan. ant marškinėlių, džemperių ir megztukų.
Galime sukurti jūsų norimą įmonės reprezentavimo viziją ir perkelti ją ant jūsų darbuotojų rūbų.
Yra galimybė priderinti rūbo spalvą prie Jūsų įmonės spalvų paletės. Taip pat galite išsirinkti iš įvairių patogių bei nevaržančių judesių drabužių modelių.

Tiesioginė spauda išsiskiria savo kokybę bei ilgaamžiškumu, puikiai tinka įmonės reklamai ant rūbų. Plačiau apie jos privalumus galite pasiskaityti ČIA.

Įmonės reklama ant rūbų - ar verta?

Įmonės reklama ant rūbų – tai nedidelė investicija, kuri patiks darbuotojams, suteiks išskirtinumo, pagerins įvaizdį bei atneš reklaminės naudos net ir nedarbo metu.
Rūbus galite užsakyti ne tik sau ar savo darbuotojams, bet ir šeimos nariams, kurie nešiodami rūbą su įmonės logotipu jus reklamuos ne darbinėje aplinkoje.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir aptarsime geriausią sprendimą būtent JUMS.